DYREKCJA ZSO nr 14
Dyrektor - mgr Tomasz Pawłowski
Wicedyrektor - mgr Dorota Wiśniewka
Wicedyrektor - mgr inż. Katarzyna Dziąbek
Wicedyrektor - mgr Rafał Zawadzki
PEDAGOG - mgr Anita Zgoda
PEDAGOG SPECJALNY - mgr Anna Cebrzyńska
PSYCHOLOG - mgr Joanna Stęplewska, mgr Katarzyna Tarza
LOGOPEDA - mgr Magdalena Romanowska
BIBLIOTEKARZ - mgr Anna Ucińska-Pilarz
DORADCA ZAWODOWY - mgr Piotr Pawlak
ŚWIETLICA - mgr Monika Dudek, mgr Magdalena Długosz
KLASY I - III
edukacja wczesnoszkolna - mgr Dorota Wiśniewska, mgr Małgorzata Hamryszak, mgr Ewa Łudzeń, mgr Irena Wnęk, mgr Dorota Anna Skołucka, mgr Marzena Wojtasińska, mgr Martyna Leżańska, mgr Ewelina Szopa, mgr Małgorzata Rosa
religia - mgr Agnieszka Furtacz
j. angielski - mgr Iga Augustyn, mgr Marzena Wojtasińska
trenerzy - judo - mgr Agnieszka Bergier, Karolina Simińska
trenerzy - pływanie - Adam Kisiel, Karolina Kobuszewska, Anna Jarząbek
KLASY IV - VIII
j. polski - mgr Monika Wileczek, mgr Monika Szkliniarz, mgr Aneta Tajer
j. angielski - mgr Kinga Michalec, mgr Iga Augustyn
j. niemiecki - mgr Edyta Kłosowicz, mgr Mieczysław Pyzik
muzyka - mgr Joanna Zyguła
plastyka - mgr Joanna Zyguła
historia - mgr Bogusława Wawer
wiedza o społeczeństwie - mgr Bogusława Wawer
przyroda - mgr Małgorzata Hamryszak, mgr Anna Barów
geografia - mgr Zuzanna Kania
biologia - mgr Beata Polniak, mgr Aneta Glanas
chemia - mgr Katarzyna Lesiak
fizyka - mgr Magdalena Kubik, mgr Karolina Stepuch-Stoczkiewicz
matematyka - mgr Dorota Marzec, mgr Małgorzata Będkowska, mgr Katarzyna Lesiak, mgr Karolina Stepuch-Stoczkiewicz, mgr Magdalena Kubik
informatyka - mgr Justyna Taborowska
technika - mgr Joanna Zyguła
wychowanie fizyczne - mgr Agnieszka Klata, mgr Jacek Szewczyk, mgr Tomasz Majewski, mgr Paweł Jurczyński, mgr Adrian Kisiel, mgr Anna Jarząbek
edukacja dla bezpieczeństwa - mgr Anna Filipiak-Chełczyńska
doradztwo zawodowe - mgr Piotr Pawlak
religia - mgr Agnieszka Furtacz
wychowanie do życia w rodzinie - mgr Małgorzata Hamryszak, mgr Jadwiga Lachor
zajęcia polonistyczne GDDD - mgr Monika Wileczek, mgr Monika Szkliniarz, mgr Aneta Tajer
trenerzy: mgr Jacek Szewczyk, mgr Paweł Jurczyński, Filip Gzik, mgr Daniel Chorążyczewski, Kisiel Adrian, Karolina Simińska, mgr Agnieszka Bergier