Dyrekcja Sekretariat Kadra Pedagogiczna Wizja i misja Model absolwenta - praca uczniów Historia szkoły Opieka medyczna Nasi darczyńcy i partnerzy Przyjaciele Szkoły Odznaczenia, Listy Gratulacyjne CERTYFIKATY I DYPLOMY Działalność charytatywna Wolontariat Publikacje

Działalność charytatywna

IMPREZA charytatywna "GRAMY DLA JULKI"

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli naszą akcję! Wspaniali ludzie, wspaniały dar serca!

Impreza charytatywna z MotoMikołajami -

dajemy radość dzieciom z Domów Dziecka - 3 XII 2016 r.

Zbieraliśmy słodycze do paczek i występowaliśmy na imprezie dla dzieci z Domów Dziecka.

Zbieramy fundusze na rzecz Hospicjum stacjonarnego w Sosnowcu

Bierzemy udział w kampanii Społecznej "Pola Nadziei"

8 Kwietnia - Żonkilowy Dzień - zbiórka potrzebnych środków opatrunkowych.

8 kwietnia 2016 r. nasza społeczność szkolna uczestniczyła w "Żonkilowym dniu", którego celem było wyrażenie naszej solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną. Uczniowie klas młodszych i starszych wzięli udział w prelekcji poświęconej działalności Hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu oraz idei wolontariatu. Uczniowie postarali się, by w tym dniu przyjść do szkoły w ubraniach w kolorze żółtym. Jest to bowiem symbolem nadziei. Tak samo jak żonkile, które zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły i przekazane na potrzeby Hospicjum razem ze zebranymi podczas zbiórki artykułami higienicznymi i opatrunkowymi.

Uczestniczący w "Żonkilowym dniu" uczniowie mieli także możliwość obejrzenia występów kabaretowych przygotowanych przez Samorząd Uczniowski klas starszych. Klasa IVa przedstawiła "Czerwonego Kapturka", IVb - współczesną wersję legendy "O smoku wawelskim i Szewczyku Dratewce", natomiast Va - "Kopciuszka".

Zostań wielkanocnym zajączkiem - okaż serce potrzebującym!

Zebrane artykuły szkolne zapakowaliśmy w duże pudełka i przekazaliśmy na rzecz podopiecznych Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie w Sosnowcu, ul. Koszalińska. Akcję zorganizowały p. I. Wnęk i p. J. Zyguła.

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!
Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce artykułów szkolnych na rzecz dzieci z Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie w Sosnowcu. Zbiórka odbywała się w dn. 12 – 30 stycznia. Zebrane artykuły i przybory szkolne (zeszyty, bloki, papiery kolorowe, plastelina, farby, kredki i itp.), zostaną przekazane zgodnie z celem akcji.

ZBIERAMY MAKULATURĘ, KARTRIDŻE - RATUJEMY KONIE

ZBIERAMY MAKULATURĘ - CHRONIMY LASY