KLASYFIKACJA NA NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĘ klasa sportowa PŁYWANIE/JUDO od 2023r. klasa sportowa JUDO od 2020r. klasa sportowa PŁYWANIE od 2020r. klasa sportowa KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT od 2020r. klasa sportowa HOKEJ od 2022r. klasa sportowa PIŁKA NOŻNA od 2017r. SUKCESY OGÓLNOPOLSKIE, MIĘDZYNARODOWE SUKCESY POZASZKOLNE UCZNIÓW WF Z KLASĄ PRZERWY W RUCHU KIDS ATHLETICS TURNIEJ MIKOŁAJKOWY LEKCJE INACZEJ BASEN, LODOWISKO

Sport w szkole

PRZERWY W RUCHU

W dniach 07-10 stycznia 2014 w naszej szkole odbył się tydzień „ PRZERW W RUCHU”. Uczniowie mieli możliwość poprawiania swojej kondycji fizycznej, rozładowania energii i rozprostowania kości podczas zajęć ruchowych w czasie długiej przerwy. Każdy dzień upływał pod znakiem innej dyscypliny sportowej. Pierwszego dnia do aktywnego spędzania przerw uczniów zachęcała wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska, która grała z dziećmi w badmintona. Kolejne dni umożliwiały uczniom doskonalenie umiejętności z  koszykówki i siatkówki. Odbyły się również rozgrywki w „ Dwa ognie” dziewczęta kontra chłopcy. „Przerwy w ruchu” wywołały dużo radości, a uczniowie poszli na kolejne lekcje przyjemnie zmęczeni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć:

Szkola_w_Ruchu_SP_40_Przerwy_w_Ruchu.avi