LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD ORAZ KONKURSÓW SUKCESY W KONKURSACH 2023/2024 SUKCESY W KONKURSACH 2019-2023 SUKCESY W KONKURSACH 2013-2019 SUKCESY W KONKURSACH 2007-2013

Sukcesy w konkursach

SUKCESY W KONKURSACH 2023/2024

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH

NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, REGIONALNYM, MIEJSKIM, MIĘDZYSZKOLNYM

rok szkolny 2023/2024

Sonia Imiolczyk (kl. 8a) - I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "Oswoić poezję!" - kat. kl. VII-VIII (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Lena Łyp (kl. 5kd) - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "Oswoić poezję!" - kat. kl. IV-VI (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Lena Giczan (kl. 6sk) - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "Oswoić poezję!" - kat. kl. IV-VI (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Magdalena Grzeszczuk (kl. 5kd) - I miejsce w XXIX Wojewodzkim Konkursie Wiedzy Biblijnej - etap dekanalny (opiekun: mgr Agnieszka Furtacz)

Kacper Puławski (kl. 5sh) - III miejsce w XXIX Wojewodzkim Konkursie Wiedzy Biblijnej - etap dekanalny (opiekun: mgr Agnieszka Furtacz)

Dominik Świerk (kl. 7b) - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Eko-list do postaci mitologicznej" (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Wojciech Pasturczak (kl. 5a) - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Walentynka 2024" (opiekun: mgr Małgorzata Rosa)

Eryk Szopa (kl. 3sp) - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Walentynka 2024" (opiekun: mgr Małgorzata Rosa)

Nadia Miszczyk (kl. 5kd) - II miejsce w Regionalnym Konkursie Literacko-Artystycznym "Moje fascynacje literackie" - kat. "praca plastyczna" (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Sonia Imiolczyk (kl. 8a) - II miejsce w Regionalnym Konkursie Literacko-Artystycznym "Moje fascynacje literackie" - kat. "fotografia" (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Michalina Kocjan (kl. 6sk) - III miejsce w Regionalnym Konkursie Literacko-Artystycznym "Moje fascynacje literackie" - kat. "fotografia" (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Lena Romanowska (kl. 3sj) - I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Świąteczna kartka" (opiekun: mgr Ewelina Szopa)

Eryk Szopa (kl. 3sp) - II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Świąteczna kartka" (opiekun: mgr Małgorzata Rosa)

Joachim Wcisło (kl. 3sj) - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Moja karnawałowa ekomaska" (opiekun: mgr Ewelina Szopa)

Ignacy Nawrot (kl. 3sj) - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Moja karnawałowa ekomaska" (opiekun: mgr Ewelina Szopa)

Lena Romanowska (kl. 3sj) - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Masz ci piernik!" (opiekun: mgr Ewelina Szopa)

uczniowie klasy 3sj - I miejsce w Konkursie "EkoChoinka" na najlepsze ekologiczne drzewko świąteczne wykonane z odpadów (opiekun: mgr Ewelina Szopa)

Anna Kostka (kl. 7b) - I miejsce w Regionalnym Konkursie "Jesienne fascynacje literacko-poetyckie" - kat. "proza" - kl. VII-VIII (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Julia Polak (kl. 5kd) - II miejsce w Regionalnym Konkursie "Jesienne fascynacje literacko-poetyckie" - kat. "wiersz" - kl. IV-VI (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Wiktoria Tajer (kl. 5kd) - III miejsce w Regionalnym Konkursie "Jesienne fascynacje literacko-poetyckie" - kat. "wiersz" - kl. IV-VI (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Lena Giczan (kl. 6sk) - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie "Jesienne fascynacje literacko-poetyckie" - kat. "proza" - kl. IV-VI (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Lena Romanowska (kl. 3sj) - wyróżnienie w Konkursie "Rodzina to super drużyna" (opiekun: mgr Ewelina Szopa)

Błażej Wnuk (kl. 4a) - wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Literackim "Zaopiekuj się mną - wyjazd" (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Wojciech Pastruczak (kl. 5a) - I miejsce w konkursie "Choinka z magią Wesołych Świąt" (opiekun: mgr Małgorzata Rosa)

Lena Giczan (kl. 6sk) - II miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Opowiem ci o mojej szkole" (opiekun: mgr Monika Wileczek)

Gabriela Medaj (kl. 7b) - III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Opowiem ci o mojej szkole" (opiekun: mgr Monika Szkliniarz)

Zuzanna Kaczmarczyk (kl. 3sp) - I miejsce w Konkursie Międzyświetlicowym "Zdrowy talerz" (opiekunowie: mgr Monika Dudek, mgr Magdalena Długosz)

Nadia Dembińska (kl. 2a) - wyróżnienie w Konkursie Międzyświetlicowym "Zdrowy talerz" (opiekunowie: mgr Monika Dudek, mgr Magdalena Długosz)