Kreatywne dzieciaki

Drodzy Rodzice uczniów klasy III b!

Witryna "Kreatywne dzieciaki" jest już dostępna. Stworzyłam ją po to, by publikować wspaniałe osiągnięcia Waszych pociech. Zaglądajcie do niej często. Niech radość i duma z postępów dziecka towarzyszy Wam na co dzień.
Szczególnie polecam zakładkę e-ćwiczenia, w której zamieszczać będę linki do ćwiczeń. Zainteresowane dzieci mogą je wykonywać z pomocą swoich rodziców i przesyłać mi rozwiązania, klikając na ikonkę PRZEŚLIJ.

Monika Wileczek

kliknij TUTAJ, aby otworzyć witrynę

Witrynę z roku szkolnego 2015/2016, poświęconą klasie II b, można zobaczyć tutaj.

Witrynę z roku szkolnego 2014/2015, poświęconą klasie I b, można zobaczyć tutaj.