Przerwy w ruchu

PRZERWY W RUCHU

W dniach 07-10 stycznia 2014 w naszej szkole odbył się tydzień „ PRZERW W RUCHU”. Uczniowie mieli możliwość poprawiania swojej kondycji fizycznej, rozładowania energii i rozprostowania kości podczas zajęć ruchowych w czasie długiej przerwy. Każdy dzień upływał pod znakiem innej dyscypliny sportowej. Pierwszego dnia do aktywnego spędzania przerw uczniów zachęcała wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska, która grała z dziećmi w badmintona. Kolejne dni umożliwiały uczniom doskonalenie umiejętności z  koszykówki i siatkówki. Odbyły się również rozgrywki w „ Dwa ognie” dziewczęta kontra chłopcy. „Przerwy w ruchu” wywołały dużo radości, a uczniowie poszli na kolejne lekcje przyjemnie zmęczeni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć:

Szkola_w_Ruchu_SP_40_Przerwy_w_Ruchu.avi