Znalezione obrazy dla zapytania bibliotekarz gif

Bibliotekarz: mgr Tatiana Stacherska

Biblioteka szkolna mieści się na parterze, jest to sala nr 8. Pomieszczenie jest wspólne dla bibliotek: SP nr 40 i ZSO nr 14. Uczniom obu szkół, pracownikom i rodzicom uczniów służy pomocą  codziennie od poniedziałku do piątku,  w godzinach od.8.00 do 15.00 jeden bibliotekarz - mgr Tatiana Stacherska.

W razie konieczności czytelnicy SP nr 40 mogą skorzystać także ze zbiorów biblioteki ZSO nr 14 i wzajemnie.

Wspólna jest czytelnia, a  dla celów dydaktycznych czytelnicy obu szkół korzystają także z trzech stanowisk komputerowych, Internetu oraz z programów multimedialnych i edukacyjnych dostępnych w bibliotece.

Serdecznie zapraszamy!