Znalezione obrazy dla zapytania bibliotekarz gif

Bibliotekarz: mgr Agata Osuch

Biblioteka szkolna zajmuje pomieszczenie na parterze szkoły. Jest to: wypożyczalnia i czytelnia łącznie z centrum multimedialnym należącym do  ZSO nr 14. Księgozbiór wynosi ogółem prawie 6 tysięcy pozycji. Oprócz książek na zbiory biblioteczne składają się także inne materiały, np. kasety audio, płyty CD.

Prenumerujemy czasopisma dla nauczycieli i uczniów. W czytelni znajduje się bogaty księgozbiór podręczny, z którego zainteresowani korzystają na miejscu. Tutaj też znajduje się pracownia multimedialna z czteroma stanowiskami komputerowymi. Mogą z nich korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły i rodzice.

Odwiedzający bibliotekę mogą korzystać w celach dydaktycznych z sieci Internet, programów multimedialnych i edukacyjnych. Ze zbiorów bibliotecznych korzystają uczniowie, pracownicy szkoły, a także rodzice.

Biblioteka czynna jest dla czytelników:

DZIEŃ

GODZINY