SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W SOSNOWCU
Panel lekcyjny
Nasza biblioteka Regulamin wypożyczalni i czytelni Prośby książki Czytanie jest dla wszystkich Książki naszych marzeń Książki z autografem Książki ekstremalne Białe kruki Podziel się książkami Lektury Prawa dziecka/człowieka Konkursy dla uczniów Prace uczniów Zakładki do książek Biblioteka poleca Pasowanie na czytelnika Cytaty o książce Zajęcia w Bibliotece Miejskiej Biblioteczna statystyka Jak czytamy

Biblioteka

 

Znalezione obrazy dla zapytania bibliotekarz gif

Bibliotekarz: mgr Bożena Rodak

Biblioteka szkolna zajmuje pomieszczenie na parterze szkoły. Jest to: wypożyczalnia i czytelnia łącznie z centrum multimedialnym należącym do  ZSO nr 14. Księgozbiór wynosi ogółem prawie 6 tysięcy pozycji. Oprócz książek na zbiory biblioteczne składają się także inne materiały, np. kasety audio, płyty CD.

Prenumerujemy czasopisma dla nauczycieli i uczniów. W czytelni znajduje się bogaty księgozbiór podręczny, z którego zainteresowani korzystają na miejscu. Tutaj też znajduje się pracownia multimedialna z czteroma stanowiskami komputerowymi. Mogą z nich korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły i rodzice.

Odwiedzający bibliotekę mogą korzystać w celach dydaktycznych z sieci Internet, programów multimedialnych i edukacyjnych. Ze zbiorów bibliotecznych korzystają uczniowie, pracownicy szkoły, a także rodzice.

Biblioteka czynna jest dla czytelników:

DZIEŃ

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

  8.30-11.00

 12.30-15.00

WTOREK

  8.30-9.15

 10.30-12.30     

ŚRODA

 10.30-11.00 

CZWARTEK

  10.15-12.00

PIĄTEK

 10.30-11.30 

    

 

dodała: MH