KLASYFIKACJA NA NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĘ klasa sportowa PŁYWANIE/JUDO od 2023r. klasa sportowa JUDO od 2020r. klasa sportowa PŁYWANIE od 2020r. klasa sportowa KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT od 2020r. klasa sportowa HOKEJ od 2022r. klasa sportowa PIŁKA NOŻNA od 2017r. SUKCESY OGÓLNOPOLSKIE, MIĘDZYNARODOWE SUKCESY POZASZKOLNE UCZNIÓW WF Z KLASĄ PRZERWY W RUCHU KIDS ATHLETICS TURNIEJ MIKOŁAJKOWY LEKCJE INACZEJ BASEN, LODOWISKO

Sport w szkole

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2016

6 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy. Uczniowie w kategoriach klas I - III i IV - VI rywalizowali w szeregu konkurencji sportowych o PUCHARY PANI DYREKTOR. Najlepsi w kategorii klas młodszych okazali się uczniowie klasy III b, a w klasach starszych -uczniowie klasy VI a.

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2015
4 grudnia 2015 r. odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy. Uczniowie klas I-III oraz IV-VI, uczestnicząc w różnych konkurencjach sportowych (m.in. wyścigi, skoki na skakance, bieg z pałeczką), rywalizowali ze sobą zgodnie z zasadami fair play. Na zakończenie wspólnej, ponad dwugodzinnej zabawy, wyłoniono zwycięzców. Najlepsi w kategorii klas młodszych okazali się uczniowie klasy III b, natomiast wśród klas starszych - uczniowie klasy VI a. Uczniowie obu klas odebrały z rąk Pani Dyrektor piękne puchary.

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2014
6 grudnia 2014 r. po raz kolejny odbył się Turniej Mikołajkowy dla uczniów naszej szkoły. Sportowe Mikołajki zostały zorganizowane w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz IV-VI. Dzieci ryzwalizowały ze sobą według zasad fair play. Konkurencje sportowe (m.in. kozłowanie piłki, wyścigi, przewroty w przód, skoki przez płotki) były dla uczniów okazją do wspólnej i wesołej zabawy. Na zakończenie Turnieju wręczone zostały pamiątkowe puchary dla zwycięskich klas (3b i 5a).

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2013

6 grudnia 2013 r. w naszej szkole odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy w kategoriach klas I - III i IV - VI. Uczniowie klas podzieleni na drużyny sportowe oraz drużyny artystyczne rywalizowali w szeregu konkurencji sportowych oraz wykonywali pracę plastyczną o tematyce świątecznej. Wśród konkursów sportowych były skoki na skakance, piłkach, przeploty przez szarfy. Do tegorocznych zmagań dołączyła rywalizacja klas w przeciąganiu liny - facebookowy konkurs akcji „Ćwiczyć każdy może”. Sportowe Mikołajki odbyły się pod znakiem uśmiechu i świetnej zabawy wszystkich uczestników.

KLASY I - III

KLASY IV - VI