SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W SOSNOWCU
Strona główna
zawody 2017/2018 Klasa sportowa - piłka nożna Klasyfikacja na najbardziej usportowioną szkołę Sukcesy ogólnopolskie, międzynarodowe Sukcesy pozaszkolne uczniów zawody 2016/2017 zawody 2015/2016 zawody 2014/2015 zawody 2013/2014 zawody 2012/2013 zawody 2011/2012 zawody 2010/2011 zawody 2009/2010 zawody 2008/2009 WF z klasą Przerwy w ruchu Kids Athletics Turniej Mikołajkowy Lekcje inaczej Basen, Lodowisko

Sport w szkole

zawody 2017/2018

 2017/2018

 

  • III miejsce dla SP40 w Mistrzostwach Sosnowca w mini połce noznej chłopców Igrzyska Dzieci- 26.04. 2018
  • III miejsce dla SP40 w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej- 11.04. 2018
  • V miejsce dla SP40 w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej- 11.04. 2018
  • II miejsce dla SP40 w X Turnieju Pilki Nożnej Halowej " Od najmłodszych lat z piłką nożną za pan brat" - 28.03. 2018
  • V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Pilki Nożnej im. Olka Ruminkiewicza w Koninie / III 2018/
  • IV miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w badmintonie dziewcząt "Igrzyska dzieci"/27.02.2018/
  • V miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w badmintonie chłopców "Igrzyska dzieci"/27.02.2018/
  • I miejsce w łyżwiarstwie szybkim chłopców "Igrzyska dzieci"/II 2018/
  • II miejsce w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt "Igrzyska dzieci"/II 2018/
  • II miejsce dla SP40 w Zawodach "Lekkoatletyka dla każdego" - Baran Aleksander, Ungrowski Maciej, Zon Marcel, Masternak Julia, Pagacz Oliwier, Dziura Wiktor, Musiał Mateusz Cebula Krystian, Górazda Wiktor, Majchrowski Wiktor, Hojdeczko Filip, Szaleniec Kuba, Pieron Bartosz, Cichoń Joanna, Cygan Kinga, Imiołczyk Sonia
  • III miejsce dla SP40 w Mistrzostwach Sosnowca w tenisie stołowym chłopców /XII 2017/ - Marcel Kukiełka, Olaf Moryś
  • V miejsce dla SP40 w Mistrzostwach Sosnowca w pływaniu /XII 2017/- Sowa Wiktor, Wejder Kacper, Olszanecki Igor, Konieczny Oskar, Musiał Jakub, Baran Julian, Górazda Wiktor, Klimek Krzysiek, Szaleniec Kuba.
  • VII miejsce dla SP40 w Mistrzostwach Sosnowca w pływaniu /XII 2017/- Nowak Oliwia, Smolińska Beata, Ungrowska Zuzia, Matwiejczuk Aleksandra, Małczyńska Oliwia, Śledź Kamila, Falkowska Oliwia, Dybała Amelia, Strzelec Lena.
  • III miejsce dla SP40 w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce dziewcząt /XII 2017/- Wielkopolan Iza, Smolińska Beata, Wyrozumska Agata,          Ziółkowska Emilia, Nowak Oliwia, Łuczak Wiktoria, Siwik Wiktoria, Cichoń Wiktoria, Małczynska Oliwia, Miłosierna Wiktoria, Durnaś  Wiktoria, Gaweł Klaudia.
  •  
  • III miejsce dla SP40 w Finale Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w unihokeju chłopców /XII 2017r./
  • III miejsce dla SP40 w Finale Wojewódzkim Szkół  Podstawowych w Unihokeju Chłopców /XII 2017/ - Jarosz Kacper, Wejder Kacper, Kuc Piotr, Marcel Kukiełka, Olaf Moryś, Górkowy Kacper, Bialik Patryk, Musiał Jakub, Błachowiak Oliwier, Sówka Szymon, Bros Teodor.
  • I miejsce dla SP40 w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców /XI 2017r./
  • II miejsce dla SP40 w Zawodach Międzyszkolnych - Lekkoatletyka dla każdego /XI 2017r./
  • I miejsce dla SP40 w Mistrzostwach Sosnowca w unihokeju - Igrzyska Dzieci /X 2017r./
  • III miejsce dla SP40 w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - kategoria chłopców /X 2017r./
  • I miejsce dla SP40 w mini piłce nożnej dziewcząt - Igrzyska Dzieci/IX 2017r./
  • III miejsce dla SP40 w biegu na 300 metrów chłopców w zawodach miejskich/IX 2017r./
  • I i III miejsce dla SP40 w biegu na 300 metrów dziewcząt w zawodach miejskich/IX 2017r./