"Moje miasto bez elektrośmieci"

koordynator: MAŁGORZATA HAMRYSZAK

Drodzy Rodzice, Dziadkowie!

Pomóżcie naszej szkole otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne!

Zachęcamy do indywidualnego oddawania elektrośmieci do punktów zbierania prowadzonych przez ElektroEko w wyznaczone dni.

• Sosnowiec, ul. Zuzanny 20, Auchan Sosnowiec - Każda sobota miesiąca: 10:00-15:00 (samochód z napisem „ElektroEko”)

• Sosnowiec, ul. Józefa Mireckiego 23, Kaufland, POJEMNIK DOSTĘPNY 7 DNI W TYGODNIU (MAŁE GABARYTY)

• Sosnowiec, ul. Mikołajczyka 25, Poniedziałek - Piątek 9:00-15:00 (MAŁE GABARYTY)

Prosimy pamiętać, że tam Państwo otrzymają kupony, które należy przekazać naszej szkole. Każdy kupon przeliczany jest na punkty, które szkoła wymieni na pomoce naukowe lub wyposażenie sal lekcyjnych.

W przypadku dużych elektrośmieci, jak lodówka lub pralka, mogą Państwo zamówić darmowy odbiór z domu, w dogodnym dla siebie terminie. Nr telefonów: 801 011 180, 22 431 82 60.

Uczeń lub rodzic przekazuje kupony wychowawcy lub bezpośrednio p. M. Hamryszak.

Szczegółowych informacji o zbiórce elektrośmieci udziela p. M. Hamryszak.

I miejsce w zbiórce elektrośmieci w roku szkolnym 2016/2017
zdobyła Oliwia Namysłowska z kl. III b

Uczennica otrzymała bilety do kina ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy całej rodzinie Oliwii
za ogromne zaangażowanie w akcję zbierania elektrośmieci.

dodaje: MH